Koncert Roberta Kasprowicza // MY HOPE

Koncert Roberta Kasprowicza

W sobotę 5. października o 17:00 zapraszamy na koncert autorski muzyki uwielbieniowej Roberta Kasprowicza w ramach trasy koncertowej nowego albumu MY HOPE.

O Robercie:
Z wykształcenia biotechnolog, z zawodu anglista, z zamiłowania muzyk. Nie za bardzo pamiętam kiedy powstała pierwsza piosenka mojego autorstwa, ale wiem na pewno, że stało się to na skutek rozpoczętej żywej relacji z Bogiem pod koniec lat 90-tych. Moja przygoda z nagrywaniem muzyki rozpoczęła się z kolei od spotkania z parą przyjaciół, którzy zapytali mnie: „A może byś tak nagrał te swoje piosenki?”.

Na przestrzeni lat miałem przyjemność dzielić się swoją muzyką i przesłaniem Dobrej Nowiny w wielu miejscach w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Irlandia, Czechy, Wielka Brytania, USA). Koncertuję solo, a także z zespołem muzycznym. Brałem też udział w kilku festiwalach. W Ogólnopolskim Festiwalu ‚Dotykając Nieba’ w Białymstoku zająłem II miejsce, a w 2010 r. koncertowałem na SLOTART FESTIVAL w Lubiążu.

Od 1992 jestem mężem Anny a w następstwie tej decyzji także tatą trójki dzieci – Huberta, Antoniny i Stefanii. Staram się prowadzić życie w zgodzie z tym, o czym śpiewam i opowiadam, a kolejne utwory powstają tak naprawdę jako swego rodzaju kronika wydarzeń. Za psalmistą powtarzam ‚Póki mego życia Panu śpiewać chcę’.

Kiedy?

5 października 2019 / 17:00

Gdzie?

KZ Toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 65

Wstęp wolny