Arek Krzywodajć / Współczesny kościół

Serdecznie zapraszamy na mini konferencję z niesamowicie inspirującym mówcą Arkiem Krzywodajciem. W piątek zaplanowaliśmy sesję dla liderów, przywódców i wszystkich tych, którzy zaangażowani są w służbę. W sobotę zapraszamy na 3 sesje, których głównym tematem będzie budowanie współczesnego kościoła.

Arek Krzywodajć –  pastor i przywódca kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim. W swoim sercu nosi pasję do Kościoła, który jest pełen mocy i życia. Wierzy, że to właśnie Kościół powinien stać się motorem wszelkich pozytywnych zmian – duchowych, społecznych, jak również ekonomicznych oraz politycznych. Jest autorem książek „Sztormy i burze” (wydawnictwo W wyłomie) oraz „Polska Twoja Ziemia Obiecana” (wydawnictwo Filadelfia Media). Interesuje się zagadnieniami przywództwa oraz rozwoju Kościoła. Jest także producentem muzycznym oraz twórcą kilku piosenek uwielbienia zespołu Filadelfia.

Kiedy?

20.02.2015 / piątek / 18:00 – 19:30 / Odpowiedzialność lidera