Arek Krzywodajć / Potęga rozwoju

Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalną konferencję Potęga rozwoju, którą poprowadzi Arek Krzywodajć. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do liderów i przywódców, ale również do wszystkich tych, którzy pragną osiągnąć sukces w życiu prywatnym i duchowym.

Arek Krzywodajć –  pastor i przywódca kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim. W swoim sercu nosi pasję do Kościoła, który jest pełen mocy i życia. Wierzy, że to właśnie Kościół powinien stać się motorem wszelkich pozytywnych zmian – duchowych, społecznych, jak również ekonomicznych oraz politycznych. Jest autorem książek „Sztormy i burze” (wydawnictwo W wyłomie) oraz „Polska Twoja Ziemia Obiecana” (wydawnictwo Filadelfia Media). Interesuje się zagadnieniami przywództwa oraz rozwoju Kościoła. Jest także producentem muzycznym oraz twórcą kilku piosenek uwielbienia zespołu Filadelfia.

Kiedy?

24.05.2014 / sobota / 11:00